Meizu X8

Meizu X8 Przyciąga wyglądem
- zatrzymuje
parametrami
Kup teraz

Wyświetlacz Wyświetlacz
- jedyny w swoim
rodzaju

X8 wyposażony został w ekran IPS LCD, z wcięciem w górnej części. Wąskie ramki, 6.2-calowy wyświetlacz, a do tego rozdzielczość Full HD+ i proporcje 18,5:9, dzięki którym smartfon to propozycja dla użytkowników ceniących sobie design i atrakcyjny wygląd.  

  • Meizu X8 czarny
  • Meizu X8 biały
  • Meizu X8 niebieski

Aparat Siła tkwi w aparacie

Zarówno przednia, jak i tylna kamera są bardzo solidne. Przedni aparat to rozdzielczość na poziomie 20 Mpx, z przesłoną f/2.0, oprogramowaniem ArcSoft i funkcją FaceAE. Z tyłu znajduje się 12-megapikselowa matryca Sony IMX362 o przesłonie f/1.9 i pomocniczym aparacie 5 Mpx. Dzięki tej kombinacji robienie zdjęć smartfonem nabiera nowego znaczenia.

Procesor Wydajność na
pierwszym miejscu

MEIZU X8 to przede wszystkim doskonałe parametry. W tym modelu wykorzystane zostało połączenie procesora Qualcomm Snapdragon 710 i układu graficznego Adreno 616, które pozwala, by smartfon pracował na najwyższych obrotach.

Bateria Większa moc
baterii

Pracuj bez ograniczeń i korzystaj ze smartfona tak, jak lubisz. Długie serie zdjęć, oglądanie video czy gry nie będą stanowiły dla X8 problemu. Wydajny akumulator (3210 mAh) wspierany przez energooszczędny rdzeń Qualcomm Snapdragon 710 i inteligentny mechanizm alokacji energii zapewni długi czas pracy baterii.

Gesty Bezpieczeństwo
i technologia

Zabezpieczenie smartfona jeszcze nigdy nie było tak proste! MEIZU X8 wyposażony został w czujnik rozpoznawania linii papilarnych oraz w funkcję odblokowywania telefonu poprzez rozpoznanie twarzy. Odblokuj, jak Ci wygodniej!

Gestures img

Produkty Meizu kupisz
u naszych partnerów