Meizu Note 8

Meizu Note 8 Technologia na
wyciągnięcie ręki

Wyświetlacz Pełny ekran - by
widzieć więcej

Atrakcyjny wygląd może iść w parze z funkcjonalnością. Potwierdza to MEIZU Note 8 i jego 5,99-calowy ekran zamknięty w symetrycznych, wąskich u góry i dołu ramkach, w proporcjach 18:9.

  • Meizu Note 8 czarny
  • Meizu Note 8 niebieski
  • Meizu Note 8 róż
  • Meizu Note 8 czerwony

Procesor Wydajne korzystanie ze smartfona

O pracę na najwyższych obrotach zadba procesor Qualcomm Snapdragon 632 Kryo 250, procesor graficzny Adreno 506 i pojemny akumulator – aż 3600 mAh. Note 8 poradzi sobie nawet przy najbardziej wymagających operacjach.

Phone with cable

Obudowa Klasyka w
nowoczesnym
wydaniu

Wysoka technologia nie musi kłócić się z designem. Wręcz przeciwnie. MEIZU Note 8 to doskonałe połączenie bogatego wzornictwa i solidnych rozwiązań, dzięki którym korzystanie ze smartfona sprawia jeszcze większą przyjemność.

Aparat Dobre ujęcie
z każdej strony

Fotografowanie wkracza na wyższy poziom! Podwójny aparat główny (12 + 5 MP) i kamera przednia (8 MP) polecają się do robienia zdjęć w najlepszej jakości. A do tego – jeszcze lepsze selfie, które zrobimy przy użyciu edytora ArcSoft.

Aparat Meizu Note8

Gesty Poznaj nowe
rozwiązania!

Takie jak rozpoznawanie twarzy czy odblokowywanie smartfona przy użyciu odcisku palca! Wystarczy jedno spojrzenie lub dotknięcie, by wejść do świata MEIZU!

Gesty img

Produkty Meizu kupisz
u naszych partnerów