MEIZU 16th Najwyższa technologia
w rozsądnej cenie
Kup teraz

Obudowa Funkcjonalna
estetyka

Symetryczna, niestandardowa obudowa 3D oraz wąskie ramki sprawiają, że MEIZU 16th jest nie tylko funkcjonalny, lecz także bardzo atrakcyjny wizualnie. Zobacz, jak wygodne może być korzystanie ze smartfona!

Aparat przedni 1,2,3... Selfie!

Technologia rozpoznawania twarzy, możliwość edycji zdjęć dzięki funkcji ArcSoft i przede wszystkim – rozdzielczość na poziomie 20 MP (!) sprawią, że Twoje selfie będzie idealne. Przekonaj się, jak dobre zdjęcia robi MEIZU 16th!

20 MP, Edytor ArcSoft, Face AE

Aparat Zdjęcia jak z obrazka

W MEIZU 16th wykorzystaliśmy klasyczną kombinację dwóch aparatów Sony – IMX380 + IMX350. To połączenie pozwala na nawet trzykrotne powiększenie zdjęcia bez utraty jakości, a dodatkowo zapewnia naturalny efekt bokeh, dzięki którym zrobisz profesjonalne fotografie przy użyciu swojego smartfona!

Tylna kamera
12 MP + 20 MP

3 x zoom
optyczny

Podwójna kamera
IMX380 + IMX350

wyświetlacz Minimalistyczne wzornictwo
-maksimum możliwości

MEIZU 16th to przede wszystkim 6.0-calowy wyświetlacz AMOLED, o proporcjach 18:9 i rozdzielczości Full HD+ (2160 x 1080 pikseli). Smartfon jest lekki i elegancki, a korzystanie z niego to przyjemność.

6.0

2160 x 1800 px

procesor

Do zadań specjalnych

Smartfon wyposażony w 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 845 i akumulator o mocy 3010 mAH. Intensywne używanie telefonu, nawet do najbardziej wymagających operacji, nie powinno stanowić problemu. MEIZU 16th będzie na to przygotowany.

Bateria 3010 mAH

8 rdzeni, Qualcomm®
Snapdragon ™ 845

Układ Hexagon
685 Al

technologie Nowa technologia,
większy komfort

W MEIZU 16th wprowadziliśmy udogodnienie w postaci skanera linii papilarnych na ekranie. Niewielka płytka podświetla się i skanuje odcisk palca. Właściciel smartfona jest natychmiastowo identyfikowany, co pozwala na odblokowanie aplikacji lub dokonania operacji w systemach płatności.

zarządzanie Funkcjinalne
zarządzanie

MEIZU 16th możesz obsługiwać za pomocą gestów, dzięki czemu zarządzanie smartfonem staje się bardziej efektywne i wygodne. Postawiliśmy na wyjątkowy design, nie zapominając przy tym o priorytecie, jakim jest komfort użytkowania.

Produkty Meizu kupisz
u naszych partnerów