MEIZU M8C Twój smartfon
do zadań
specjalnych
Kup teraz

Obudowa Smukły design
- wielkie możliwości

MEIZU M8c to klasyczna stylistyka w eleganckim wydaniu. Pierwszy smartfon z poliwęglanem, wyposażony w innowacyjną – miękką i elastyczną – powłokę. Przekonaj się, jak przyjemne i wygodne może być korzystanie ze smartfona.  

Aparat Czas na selfie
idealne

Rób piękne i naturalne zdjęcia dzięki dwóm kamerom: głównej – wyposażonej w moduł 13 MP z otworem ƒ/2,2 i przedniej – o rozdzielczości 8 MP. Dla jeszcze lepszych efektów obie kamery wzbogaciliśmy o algorytm edycji zdjęć ArcSoft.

13/8 MP, Edytor ArcSoft

Wyświetlacz Widzisz jeszcze
więcej

M8c został wyposażony w 5,45-calowy ekran HD o rozdzielczości 1440x720, dzięki czemu obraz jest wyraźny, a telefon wygodny w użyciu nawet przy jasnym świetle. Maksymalny obszar ekranu i funkcja kontroli temperatury koloru zapewnia niesamowity komfort użytkowania.

procesor

Korzystaj ze smartfona tak, jak lublisz

M8c to smartfon, który sprosta najwyższym wymaganiom. 64-bitowy, 4-rdzeniowy procesor i wydajna pamięć gwarantują maksimum wydajności i zauważalną przyjemność z korzystania z telefonu.

4 rdzenie + 1,4 Ghz

Gry Wejdź do świata gier

Jesteś w trybie gry? M8c automatycznie zablokuje wszystkie nieważne powiadomienia, utrzymując przy tym możliwość odbierania połączeń. Wyłączone gesty kontrolne zapewniają pełne wejście do świata gier, tak, by nic Cię nie rozpraszało.

karty sim Przełącz się jednym
kliknięciem

Zapomnij o dwóch telefonach! W M8c przełączasz się pomiędzy numerami jednym kliknięciem. Wyposażony w połączone gniazdo dla jednej lub dwóch kart SIM smartfon dba o to, byś miał wszystko pod kontrolą.

Produkty Meizu kupisz
u naszych partnerów