Meizu 8

MEIZU M8 Poznaj prawdziwą
przyjemność
korzystania
ze smartfona
Kup teraz

Wyświetlacz Szersze pole
widzenia

Zalety MEIZU M8 to nie tylko designerskie rozwiązania. W przypadku tego smartfona śmiało możemy mówić o funkcjonalnej estetyce. 5,7-calowy ekran HD, w proporcjach 18:9, z zaokrąglonymi krawędziami i zakrzywionym szkłem zapewniają niesamowite, pełne barw wrażenia podczas korzystania z telefonu.

  • Meizu M8 złoty
  • Meizu M8 czarny

Procesor Procesor, który Cię
nie zawiedzie

Cztery, wysoko wydajne rdzenie 2,0 Ghz i cztery rdzenie o niskim poborze mocy 1,5 Ghz zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Zarówno codzienne użytkowanie telefonu, jak i granie na smartfonie nie będą stanowiły problemu.

Obudowa Metaliczna
klasyka

Obudowa MEIZU M8 jest w całości wykonana z metalu. Dopracowane ramki, grzbiety oraz bardzo lekka waga (159 g) zapewniają niesamowity komfort użytkowania. Smartfon dostępny jest w kilku kolorach: ciemne, eleganckie złoto, kamienny błękit i soczysta purpura.

Cover

Aparat Rób zdjęcia takie,
jak lubisz!

Oczywiście przy pomocy jednego z dwóch aparatów w M8. Tylny podwójny aparat 12 + 5 MP czy przedni o rozdzielczości 5 MP? Ty wybierasz, co i jak fotografujesz, a MEIZU gwarantuje wysoką jakoś fotografii. Potrzebujesz dodatkowych funkcji? Sprawdź efekt bokeh oraz edytor ArcSoft!

Bateria Dłużej, szybciej,
więcej

Bateria w M8 jest wydajna (3100 mAh) i zdecydowanie stawi czoła nawet najwyższym wymaganiom. Dodatkowo, dzięki optymalizacji zużycia baterii – Flyme – jej żywotność znacznie się wydłuża, co powoduje zauważalny komfort z użytkowania smartfona.

Produkty Meizu kupisz
u naszych partnerów