Meizu 16

MEIZU 16 Wyróżniaj się
wśród tłumu

Wyświetlacz Skupia całą
Twoją uwagę

MEIZU 16 ma 6.0-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 2160 x 1080 px. Minimalistyczne, estetyczne wzornictwo i maksimum możliwości, które da Ci smartfon, sprawiają, że nie będziesz chciał się z nim rozstać.

  • Meizu 16 czarny
  • Meizu 16 biały

Procesor Doskonałe
parametry

Wielordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 710, częstotliwość na poziomie 2,2 GHz oraz układ Hexagon 685 Ai zapewniają pracę na naprawdę wysokich obrotach. Przekonaj się sam, jak wydajne i efektywne może być korzystanie ze smartfona.

Obudowa Siła tkwi
w prostocie

Lekko i z klasą! Obudowa MEIZU 16 to wspaniała konstrukcja. Niestandardowe, bardzo wąskie prawe i lewe ramki oraz niesamowicie lekka waga (154 g) zapewniają doskonały komfort użytkowania.

Aparat główny Fotografia,
która uzależnia

Z MEIZU 16 nie oprzesz się robieniu zdjęć. Klasyczna, flagowa kombinacja dwóch aparatów Sony - IMX380 + IMX350 i rozdzielczość 12 + 20 MP sprawią, że nie będziesz w stanie przerwać robienia zdjęć.

Aparat przedni Selfie
bez poprawek

Już nigdy nie będziesz zastanawiać się, czy Twoje selfie wyszło dobrze. Z doskonałym aparatem przednim, o rozdzielczości 20 mpx, nie będzie wymagało poprawek. A jeśli chcesz poznać wszystko, co kryje najnowszy 16, postaw na Inteligentny algorytm bokeh lub algorytm upiększania ArcSoft, które zadbają o to, by uwydatnić Twoje piękno.

Produkty Meizu kupisz
u naszych partnerów